For English: ENGLISH
Bize Ulaşın: +90 242 426 24 00
Antalya / TURKIYE...Harita
 

Düğün Organizasyonları

Düğün OrgaNİZASYONLARI

Anadolu Park Mutfağı
Lezzeti ve kaliteli hizmeti mottosu haline getiren restoranımızda profesyonel mutfak ekibinin ellerinden çıkan her bir malzemenin tazelik politikasına uyduğu yemeklerimiz sizlere sunulur. Künefesinden içli köftesine kebabından mezesine kadar her şey el yapımıdır. Özellikle mutfağında kuzu tandır, tuzda balık, kasap köfte, yoğurtlu al biberi ile ön plana çıkan Anadolu Park spesiyal lezzetlerine gün geçtikçe yenilerini eklemeye devam etmektedir.

2011 yılında Hürriyet Gazetesi gurmeleri tarafından seçilen en iyi meze kategorisinde Türkiye’de ilk 10’ a girmiş ve yine Hürriyet Gazetesi gezginleri tarafından seçilen Türkiye’deki en iyi 10 bahçe arasında listedeki yerini almıştır.

Ayrıca Türk mutfağı ağırlıklı hizmet vermekle birlikte Dünya mutfağından örnekleri talepler doğrultusunda konuklarımıza sunmaktan keyif duyuyoruz.

Uğurlu Bahçe Kır Alanı:
Uğurlu bahçe, 2200 kişilik yemyeşil çimeni üzeri sık çam ağaçlarıyla bezeli, etrafı tamamıyla yeşilliklerle kaplı yapısıyla tüm organizasyonlarınızı ormanın sadece size ait bir köşesinde gerçekleştirmenize imkân sağlar.

Konuklarınızın araçlarına ayrılmış valelerimizin hizmet verdiği 300 araç kapasiteli otoparkı, hazırlanma odası, kendine ait lavaboları ve mescidi ile uğurlu bahçe size kır temasının en konforlu halini sunmaktadır. Yıl içinde pek çok farklı konsepti bir arada yaşatan alanda gerçekleşecek organizasyonun içeriği sadece hayal gücünüzle sınırlı kalıyor.

Bazen düğününüz piknik masalarının üzerindeki pötikareli örtüler kozalak ve fenerlerle açık büfe salata bar ve mutfak ekibimiz eşliğinde bir barbekü partisine dönüşüyor. Bazense showlu kuzu çevirmeyle nostaljik bir köy düğününe, retroya can veriyor.

Sünnet törenlerine beyaz atıyla içeriye giren minik delikanlıların masal kitabının bir nevi gerçekliği oluyor. 5 çayında güneşin ve doğanın tadını lezzetli atıştırmalıklar ve semaverin demli çayıyla sizi sevimli bir doğum günü partisinde kucaklıyor.

Kır kahvesi :
Dış mekânda sizi kayra taşlı zemin ve çam ağaçları karşılıyor.
Köprüleri geçip suyu ardınızda bırakınca butik davetlere ev sahipliği yapan alana giriyorsunuz.
200 kişi kapasiteli alanın kendine ait terası dilerseniz minik misafirler için bir köşeye dilerseniz serin gecelerde variller etrafındaki hoş bir sohbete vesile oluyor.
Terasın aşağısındaki geniş çim alanın kullanımı isteklerinize göre şekil alabiliyor.
Bu kompakt mekânda alanın avantajını sıcaklık ve samimiyet ile yaşayacaksınız.

Salon Nostalji
özellikle kış organizasyonlarının gözdesi 550 kişi kapasiteli Türkiye’nin 4 bir yanından gelen antikalarla bezeli taş ve ahşap yapının can bulduğu mekânda eski radyolar ibrikler mozaik ustasının elinden çıkma eserler ve şöminelerin sıcak dokunuşları göze çarpıyor. Yüksek tavanı ve kolonsuz mimarisiyle özel geceler için alanın konforuna birer büyük artı ekliyor. Anadolu Park sizlere bunaltıcı Antalya sıcaklığında serini, serin kışlarında sıcaklığı vaat ediyor.
Beklenmedik yaz yağmurlarında ise kır organizasyonlarınızı salon nostaljiye taşıyabilecek olmanızın güvenini veriyoruz.

Peki ya organizasyon?
Konuklarımızın kendi planlamaları ile organizasyonlarını yapacağı gibi kontrolü bize bırakacakları takdirde profesyonel ekibimizle tüm gecenizi a dan z ye biz de organize edebiliyoruz.

Öncelikle her konuda ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek tecrübelerimiz ışığında organizasyon sahiplerimizin bu en mutlu günlerinde kafalarındaki soru işaretlerini cevaplıyor, yüklerini hafifletiyoruz. Ardından gece boyunca organizasyon takibini sağlıyoruz.

Farklı tarzların ortak noktası olmaktan gurur duyuyoruz. Macera sever gelin ve damatlarımıza ağaçlar arasında uçma fırsatı tanıyor, arkadaş grubuyla güne renk katmak isteyen çiftlerimize takımlar halinde Paint Ball sahasında kıran kırana bir mücadele yaşatıyoruz.

Dilerseniz ünlü bir sanatçıyı dilerseniz lokal bir sesi sahnenize taşıyabiliyoruz.
Dekorasyonda ışıl ışıl şamdanları da, cam objeler içinde yüzen mis kokulu çiçekleri de masanıza kondurabiliyoruz. Biricik oğlunuz sünnet töreninde beyaz atlı bir prens, tahtının üzerinde gecenin fermanını yazan bir padişah ya da kıyasıya rekabet eden bir survivor yarışmacısına dönüşebiliyor. Gece başlarken kayıttayız diye bağıran kamerayla kendi filminizi hem yazıyor hem yaşıyorsunuz kısacası Anadolu Parkta. Damaklarda güzel bir tat bırakan pasta ile finalde mutlu yüzleri görmenin gururunu bizlere yaşatıyorsunuz.