For English: ENGLISH
Bize Ulaşın: +90 242 426 24 00
Antalya / TURKIYE...Harita
 

Anadolupark Restaurant

KEYİF, KALİTE, ÖZEN...

Hakkımızda
Anadolu Park Antalya’ da alışıla gelmiş restoran kimliğini park konseptine taşıyan Antalya’nın ilk işletmesi niteliğindedir.25 Yılı aşkın mazisi ve restoran olarak kendini kanıtlamış olmanın verdiği hazla konuklarına sunduğu hizmeti özel temalı geceler düğün, nişan töreni, sünnet töreni, bebek partileri ve mezuniyet gecelerine taşımıştır.250 dönümlük çam ormanı içinde farklı bölümlere ayrılmış, 32 adadan oluşan barbekü alanlarından özel geceleriniz için tasarlanan yemyeşil uğurlu bahçesine, çocuk parkından, kır alanına ve dış mekân aktivitelerine kadar tüm talepleri bünyesinde toplamıştır.
2011 yılında Hürriyet Gazetesi gurmeleri tarafından seçilen en iyi meze kategorisinde Türkiye’de ilk 10’ a girmiş ve yine Hürriyet Gazetesi gezginleri tarafından seçilen Türkiye’deki en iyi 10 bahçe arasında listedeki yerini almıştır.
Bugüne kadar Rubin Kazan, FC Dinamo Minsk, Ajax gibi birçok dünyaca ünlü futbol takımına ev sahipliği yapan Anadolu Park Restaurant, Antalya'nın en aktif Paintball sahasına sahip.
Alman kalitesi ile kurulmuş olan Fun Climbing ise şehrin en çok parkur sahasına sahip olan ilk İp Parkuru niteliğini koruyarak hizmet veriyor.


Anadolu Park Restaurant

Rezervasyon

Bize mesaj ile ulaşın Anadolupark'ta bulunmak istediğiniz gün ve tercih ettiğiniz mekanı seçin. Yerinizi ayıralım